Touto cestou by som sa rád poďakoval pánovi Ivanovi Kováčovi z OZ Martin za ošetrenie a nahlásenie môjho holuba 1435 ktorý letel z ťažkej 500vky a taktiež môjmu kamarátovi Petrovi Žrobekovi,ktorý si dal tu námahu a vyčerpaneho holuba doviezol na svoj holubnik. VEĽKÁ VĎAKA PÁNI!!!Bodaj by bolo takých ľudí v dnešnej dobe viac
Poďakovanie
Autor: Michal Petrášek
MP
Michal Petrášek
19.06.2026, 21:50